Kopalnia kruszywa

 

Najlepsza kopalnia kruszywa w Kaliszu

 

Rodzaj wydobywanego kruszywa jest w dużej zależności uzależniony od złóż i uwarunkowań geologiczno - górniczych.

W naszej kopalni do wydobycia kruszywa stosujemy lądową oraz wodną technologie eksplotacji złóż piaskowo - żwirowych.  Jednak gdy styczność mamy ze skałami litowymi, stosujemy materiały wybuchowe do urabiania złóż.

Wykonaliśmy wiele inwestycji na przestrzeni lat funkcjonowanie naszej kopalni.

Kruszywo u nas wydobywane ma zastosowanie głównie w usługach budowlanych oraz wystrojonych między innymi jest to: produkcja betonów zwykłych i specjalistycznych, elementów betonowych, suchych zapraw i tynków, a także w budownictwie drogowym, kolejowym, mostowym oraz przemysłowym.

Wszystkie wydobywane oraz transportowane kruszywa spełniają normy jakościowe.

W wykopaniu kruszywa pomagają nam nowoczesne maszyny, które gwarantują ciągłość produkcji oraz nieskazitelnej jakości produktu.

W naszej kopalni wydobywany jest piasek o frakcji 0,2/0,8/0,16, żwir 2-8 mm i 8-16 mm oraz tłuczeń kamienny 0-31,5 mm, 0,63,5 mm. Kompleksowo zaopatrzymy place budowy oraz ogrody.

Wieloletnie doświadczenie w branży związane ze sprzedażą i wydobyciem kruszywa sprawia, że możemy zaoferować naszym zleceniodawcą usługi na najwyższym poziomie.

Z naszej strony oferujemy również fachowe podejście podczas realizacji zlecenia oraz profesjonalne doradztwo. Chcemy by obydwie strony były zadowolone z zawartej współpracy dlatego też w naszej ofercie znajduje się transport wszystkich potrzebnych materiałów sypkich pod wskazany adres.

Sprawdź nasza ofertę!

 

Wykopiemy potrzebne materiały na plac Twojej budowy

 

Wieloletnie doświadczenie, którym dysponujemy pozwala nam na realizację nawet tych ambitnych planów. W naszej ofercie znajduje się szeroka gama materiałów, które pomagamy dobrać na potrzeby każdej budowy.

Piasek i kruszywo, które oferujemy ma najlepszą jakość w Kaliszu oraz całym województwie pomorskim.

Naszemu profesjonalizmowi oraz szerokiej wiedzy zaufało już wiele osób.

Pracujący u nas fachowcy posiadają szeroką wiedzę branżową i chętnie służą pomocą oraz doradztwem w kwestiach technicznych. Dbamy pełne zadowolenie Klienta z wykonanej usługi. Dążymy w naszej pracy w kopalni kruszywa Rowipol do uzyskania najlepszych materiałów budowlanych.

Każdego dnia rozrasta się grono zadowolonych Klientów - bądź nim i Ty!

 

Kopalnia kruszywa

 

Na potrzeby naszych Klientów rozszerzyliśmy jej działalność realizując zlecenia w sektorze transportu budowlanego zarówno w małej jak i dużej skali.

Z upływem czasu staramy się rozwijać Naszą działalność i bezustannie szkolimy naszych fachowców abyśmy mogli postać nowym wyzwaniom. Gwarantujemy o terminowym dostarczeniu piasku i kruszywa.

Materiały, którymi dysponujemy często służą placom budowy. Zadbamy o to by nie było przestoju podczas  prac z powodu braku kruszywa. Naszymi głównymi materiałami wydobywanymi z kopalni to piasek, żwir oraz tłuczeń kamienny.

Sprawdź nasz produkt na placu Twojej budowy, a ta współpraca z pewnością zaowocuje.