Transport piasku

 

Dowieziemy piasek i kruszywo prosto pod Twoje drzwi

 

Kompleksowo realizujemy usługi związane z wykopaniem, sprzedażą piasku, żwiru i innych kruszyw oraz jego transportem. Nasze kopalnie znajdują się w Kaliszu, jednak oferujemy transport kruszcu na całe województwo pomorskie.

Doświadczenie, które zdobywaliśmy latami zaprocentowało na jakości wykonywanych przez nas prac.

Współpracujemy z osobami prywatnymi jak i firmami, a wszelkiego rodzaju kruszywa budowlane są niezbędne podczas realizacji każdej inwestycji czy to drogowej, czy mieszkaniowej.

Dążymy do pełnego zadowolenia naszych Klientów. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest terminowa dostawa, aby nie powstało opóźnienie na budowie.

Korzystając z naszej usługi transportowej masz pewność, że zamówiony piasek lub inne oferowane przez nas kruszywa dotrą zawsze na umówiony czas.

Dysponujemy własną i profesjonalną flotą pojazdów służącym do transportu kruszyw.

Posiadamy indywidualne podejście do każdego klienta, służymy fachowym doradztwem i wszelką pomocą, ponieważ zależy nam by obie strony były zadowolone z podjętej współpracy.

Zapraszamy do współpracy!

 

Transport materiałów sypkich na całe województwo pomorskie

 

Jesteśmy zespołem profesjonalistów zajmujących się transportem kruszywa.

Rzetelnie oraz sumiennie podchodzimy do wykonania każdego złożone zamówienia.

Na rynku pojawiają się coraz nowsze firmy, które również w wachlarzu swoich usług realizują dostawę kruszywa. Co nas wyróżnia?

To jest zdecydowanie :

  • Terminowość - z niezwykłą dbałością dopilnujemy by zamówienie, dotarło do Klienta w wyznaczonym terminie oraz na miejsce wcześniej ustalone. Zdajemy sobie sprawę, że nasz produkt stosowany jest do realizacji usług budowlanych.Nie chcemy spowodować przestoju w budowie z powodu braku materiału. Dowieziemy do was potrzebny piasek, żwir lub inny rodzaj kruszcu na czas.
  • Doświadczenie - przez lata zdobywaliśmy doświadczenie związane z wydobyciem oraz transportem kruszywa. Jesteśmy w stanie dostarczyć do Klienta każdą ilość sypkiego kruszcu w całym województwie pomorskim.
  • Fachowość - z pełnym profesjonalizmem podchodzimy do każdego nowego zlecenia. Zadbamy o to by podjęta współpraca zadowoliła obydwie strony.
  • Najlepsza jakość kruszcu - piasek, żwir czy tłuczeń kamienny zostaje wydobywany w naszej kopalni. Kruszec zostaje starannie oczyszczony przed dostarczeniem do Klienta dlatego możemy zapewnić o o nieskazitelnej jakości oferowanego produktu.

 

Twój profesjonalny dostawca kruszcu

 

Na przestrzeni lat świadcząc usługi związane z wydobyciem oraz przetransportowaniem kruszywa zdobyliśmy obszerne grono zadowolonych klientów, które każdego dnia się powiększa.

W naszej ofercie znajduje się nie tylko najlepszy produkt o nieskazitelnej jakości ale i szybka jego dostawa.

Współpracujemy z firmami budowalnymi, które każdego dnia korzystają z naszych usług.

Wyróżnia nas profesjonalnie wykonana usługa jak i również konkurencyjne ceny transportu piasku i innych kruszyw.

Nie czekaj, tylko zadzwoń do nas i skorzystaj z oferty.