Sprzedaż żwiru

Żwir 2-8 mm

Nasze kamyki żwiru przechodzą przez dwie różne płuczki, dzięki czemu w całości zostają wyeliminowane wszystkie zanieczyszczenia, co gwarantuje niepowtarzalną jakość oferowanego produktu. Żwir kwarcowy o frakcji 2-8 mm doskonale sprawdza się w pracach budowlanych lub może posłużyć jako element dekoracyjny w Twoim ogrodzie. Wierzchnia warstwa żwiru pokrywająca ziemię zapobiega wyrastaniu trawy i chwastów. Posłużeniem się żwirem o frakcji 2-8 mm ma zastosowanie w wielu pracach budowlanych między innymi może posłużyć do produkcji betonów, osypek drenarskich, utwardzenia dróg ale i również służy do ozdoby.

Żwir 2-8 mm ma zróżnicowaną tonację kolorystyczną jednak głównymi barwami przeważającymi jest szary oraz granatowy. Nie tylko jest trwałym produktem ale i również nadaje miejscu odpoczynku miłe wizualne walory gdzie nie wyrosną niepożądane rośliny.

Żwir 8-16 mm

Żwir jest gruboziarnistym materiałem kamiennym. Wydobywany zostaje z pod lustra wody, a w następnej kolejności kierowany do segregowania gdzie następuje proces rozdzielania oraz wyodrębniania pożądanych frakcji. Głównym czynnikiem decydującym o tym, gdzie żwir znajdzie zastosowanie, jest jego wielkość. Żwir o frakcji 8-16 mm można wykorzystać na wiele sposobów, obejmuje zakres produkcji elementów betonowych, nawierzchni parkingów, budowy dróg, wykonania drenażu ale również może posłużyć jako element dekoracyjny dzięki swoim walorom czego wynikiem jest genialny efekt wizualny.

Żwir również skutecznie powstrzymuje porost roślin co nadaje większej estetyki podczas odpoczynku w ogrodzie. Wydobywany przez nas żwir o frakcji 8-16 mm spełnia europejską normę kruszywa co gwarantuje najwyższą jakość oferowanego produktu.