Sprzedaż kruszywa Biały Bór

 

Kopalnia piasku i kruszywa w Białym Borze

 

Od początku istnienia naszej firmy, która zajmuje się wydobyciem kruszcu, świadczymy usługi z najwyższą starannością. Rzetelnie podchodzimy do każdego zlecenia i terminowo dostarczymy kruszywo na teren Białego Boru.

Kruszywo przez nas oferowane wydobywane jest przez odgórne normy europejskie, gwarantujemy o jego najwyższej jakości.

U nas znajdziesz najlepsze kruszywa drogowe, piasek i żwir, zarówno pod budowę dróg, autostrad, jak i domów, hal czy magazynów. Nasza współpraca nie będzie polegała wyłącznie na wydobyciu oraz sprzedaży kruszywa.

Jeżeli potrzebujesz piasku na plac budowy, żwir lub tłuczeń kamienny w Białym Borze my Ci go dowieziemy!

 

Piasek o frakcji 0,2 /0,4 /0,16

Każda praca budowlana, która wykorzystuje piasek powinna korzystać z kruszywa o odpowiednich parametrach przystosowanych do specyfiki prac.

Podział piasku odbywa się w oparciu o wielkość ziaren. U nas znajdziesz piasek o frakcji 0,2/ 0,4/ 0,16.

 

Jednak w jaki sposób możemy zidentyfikować czy piasek nam dostarczony jest rzeczywiście dobrej jakości?

Metoda stosowana przez wielu fachowców nazywana jest organoleptyką. Co to takiego?

Otóż w tej metodzie fachowiec posługuje się zmysłami w celu rozpoznania dobrej jakości kruszywa. Jeżeli materiał stosujemy w produkcji betonów nie powinien się brudzić, a przede wszystkim posiadać nieprzyjemnego zapachu.

Nieprzyjemny zapach kruszywie może świadczyć o zawartości substancji zanieczyszczających piach co przekłada się na wyeliminowanie w użytku na placu budowy.

W momencie odbierania materiałów od swojego dostawcy zwróć szczególną uwagę na jakość kruszcu, ponieważ od tego w dużym stopniu uzależniona jest pomyślnie wykonana praca budowlana.

A najlepszą jakość piasku oraz innych kruszywa znajdziesz właśnie u nas w Rowipolu.

Rzetelnie i precyzyjnie dbamy o zachowanie najwyższej jakości oferowanego produktu. Gwarantuje nam to pełną satysfakcję Klientów czego efektem jest późniejszy powrót do naszych kopalni.

 

Potrzebujesz piasku lub innego kruszywa w trybie pilnym? Zadzwoń do nas, a zrobimy wszystko co w naszej mocy by móc zadowolić każdego Klienta.

Gwarancja jakości naszego piasku opiera się na jego wielokrotnym wypłukiwaniu ze złoża mieszczącego się w kopalni.

Ze względu na ziarnistość, piasek pozwala na uzyskanie wysokiego współczynnika zagęszczenia, a dodatkowo cechuje go duża wytrzymałość i odporność.

Piasek to jedno z najbardziej uniwersalnych kruszyw wykorzystywane w szeroko rozumianym przemyśle. Jednak głównie piasek stosujemy w usługach budowlanych.

 

Między innymi jego użycie stosuje się w :

  • Zaprawach budowlanych - zaprawy murarskie, remontowe, gipsowe, wapienne, gładzie, tynki lub mieszanki betonowe;
  • Masy budowlane - kleje, samopoziomujące;
  • Nasypy;
  • Niwelacje gruntu;
  • Prace melioracyjne.

Piasek nie tylko swoje zastosowanie ma w budownictwie, ale również w hutnictwie podczas produkcji szkła.

 

Dostarczymy piasek, żwir oraz tłuczeń kamienny na każdy plac budowy

 

Budowa domu lub drogi jest niesamowitym przeżyciem dla właścicieli ale co jeżeli prace stają z powodu braku materiałów?

Dostawca piasku, który miał dostarczyć materiał na produkcję zaprawy murarskiej, betonu lub wylewki betonowej dostarczył produkt nie spełniający wymagań lub co gorsza nie pojawił się?

Jest to częsty przypadek w branży budowlanej i niestety bardzo problematyczne.

Brak kruszywa do pracy to brak postępów w budowie.

Zapobiegnij takiemu obrotowi sytuacji. Zamów piasek, żwir lub tłuczeń kamienny z Rowipolu. Nasza firma zapewni wam terminową oraz skrupulatną dostawę kruszywa.

Jednak pierwszorzędnie zadbamy o uzyskanie najwyższej jakości materiału przez jego wielokrotne płukanie.

Dokładnie obeznamy się z tym czego potrzebujesz oraz dostarczymy piasek, żwir lub tłuczeń kamienny prosto na plac Twojej budowy.

Współpracujemy z wieloma firmami, a grono zadowolonych Klientów z każdym dniem się powiększa dołącz do nich i Ty.

Jeżeli Twój dostawca piasku lub innego kruszywa nie zdaje testu zadzwoń do nas, a z pewnością Twoje zmartwienia wszystkie znikną.

Zadbamy gruntowanie o terminowy dojazd ciężarówki z naszym kruszywem ale i również gwarantujemy też satysfakcję z dostarczonego towaru.

 

Wydobycie kruszywa - firma  z tradycjami

 

Nasze prace rozpoczynaliśmy od jednej kopalni, jednak duże zainteresowanie naszym produktem zmobilizowało nas do poszerzenia działalności oraz nabycia nowych kopalni.

Jedna z nich znajduje się w gminie Biały Bór w miejscowości Sępolno Małe.

Odwiedź nas i zobacz jakim kruszcem dysponujemy.

Indywidualnie podchodzimy do każdego Klienta, ponieważ każde zlecenie różni się od siebie. My oferujemy współpracę, która usatysfakcjonuje pracownika budowy, osobę prywatną, deweloperów, firmy i wiele innych.

Nie ma czasu do stracenia, zamów kruszywo i rozpocznij pracę budowlane.

Wykwalifikowana kadra pracowników każdego dnia zmierza się z działaniem w kopalni, sumiennie oczyszcza kruszec do momentu gdy staje się on nieskazitelny.

Nasz oferta została przebudowana właśnie dla Ciebie, ponieważ dysponujemy dowozem kruszcu na plac Twojej budowy. Flota naszych pojazdów jest gotowa do jazdy.

Przemierzamy całe województwo pomorskie oraz zachodniopomorskie, a już z pewnością dowieziemy piasek, żwir oraz tłuczeń kamienny na teren Białego Boru.

Jeżeli jednak potrzebujesz kruszcu w dalsze tereny, zadzwoń do nas, a również postaramy się do ciebie dostarczyć kruszec o najwyższej jakości. Jesteśmy elastyczni oraz z wielką dokładnością realizujemy każdą dostawę z naszym kruszywem.

 

Zadzwoń i wypróbuj najlepsze kruszywo na placu Twojej budowy.