Sprzedaż kruszywa Nowa Karczma

 

Sprzedaż kruszyw budowlanych i drogowych w Nowej Karczmie

 

Firma Rowipol zajmuje się wydobyciem oraz sprzedażą różnego typu kruszyw budowlanych i drogowych. Piach, żwir i inne kruszywa naturalne należą do skał osadowych, a pod względem wykorzystywanych w przemyśle zaliczamy je do grupy budowlanych surowców mineralnych.

Mają one ogromne zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu, zwłaszcza w budownictwie i drogownictwie.

U nas zakupisz najwyższej jakości piasek o frakcji 0-2 mm, 0-4 mm, 0-16 mm, żwir o frakcji 2-8 mm, 8-16 mm oraz tłuczeń kamienny 0-31,5 mm, 0-63,5 mm. Nasze produkty spełniają wszelkie standardy, jakich oczekuje się od wysokiej jakości kruszyw.

Charakteryzują się one wysoką wytrzymałością na ścieranie, ściskanie, zewnętrzne warunki atmosferyczne i inne uszkodzenia kruszywa. W zależności od przeznaczenia nasze kruszywa spełniają szereg norm i wymogów, dzięki którym mogą być wykorzystywane przy inwestycjach budowlanych i drogowych.

Prowadzimy nie tylko wydobycie oraz sprzedaż kruszywa, ale również zajmujemy się jego transportem. Dowozimy naturalne kruszywo do całego województwa pomorskiego oraz zachodniopomorskiego. Między innymi częstą przez nas odwiedzaną miejscowością jest Nowa Karczma.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą kruszyw. Zapewnimy terminowe dostawy naszym transportem. Jeżeli znajdzie się taka potrzeba możemy dostarczyć nasze kruszywa do innych części kraju.

Oferujemy kruszywa o najwyższej jakości, które perfekcyjnie sprawdzą się podczas prac budowlanych oraz drogowych.

 

Rodzaje kruszywa budowlanego

 

Wykorzystywane na szeroką skalę w budownictwie kruszywa, to ziarniste materiały pochodzenia mineralnego i organicznego. Rozróżnimy je przez sposób pozyskania.

Wyróżniamy kruszywa takie jak:

  • Naturalne – pozyskiwane z rzek, jezior oraz kopalni, występujące w postaci rozdrobnionej. Jest to żwir, piasek czy nawet pospółka;
  • Łamane – pozyskane w sposób łamania skał litych, wyróżniamy miedzy innymi tłuczeń kamienny;
  • Sztuczne – uzyskane za pomocą obróbki termicznej surowców naturalnych oraz obróbki termicznej surowców odpadowych;
  • Uzyskane z recyklingu.

My zajmujemy się pozyskiwaniem kruszyw naturalnych oraz łamanych. U nas zakupisz najczystsze kruszywo z całego województwa pomorskiego oraz zachodniopomorskiego.

 

Oczyszczanie kruszywa budowlanego

 

Kruszywa naturalne, żwirowe oraz skały zwięzłe przerabiane na kruszywa naturalne łamane, często zawierają znaczne ilości zanieczyszczeń gliniasto – ilastych.

Zanieczyszczenia te muszą być usunięte już podczas procesu produkcji, ponieważ mają bardzo niekorzystny wpływ na jakość oferowanego kruszywa, a ponadto utrudniają proces kruszenia i przesiewania.

Oczyszczanie kruszywa mineralnego składa się z wielu etapów, między innymi należy płukać kruszywo.

Możemy się spotkać z płukaniem w przesiewaczu bębnowym, walczaku młyna prętowego, czy w pompach żwirowych. Zastosowanie jednej z podanych, jest przeważnie spowodowane ze specyficznymi warunkami istniejącymi w zakładzie.

Ostatecznie liczy się stopień wypłukania zanieczyszczeń. Każda z tych metod jest skuteczna o ile wykona się ją odpowiednio.

Nasz fachowca sukcesywnie dogląda kruszywa, który przechodzi przez proces uszlachetnienia oraz zakańcza go gdy spełnia ono odpowiednie normy. W Rowipolu dbamy o to aby każda partia kruszywa wyjeżdżająca do Klienta spełniała najwyższe oczekiwania. Jesteśmy dystrybutorem najczystszego kruszywa.

Budowa dróg czy domów z kruszywa o wysokiej jakości sprawi, że asfalt, podjazd czy mur będzie trwalszy i stabilniejszy oraz że będzie służył przez długi czas.

 

Transport kruszywa do Nowej Karczmy

 

Kruszywa budowlane są stosowane w większości mieszanek ogólnobudowlanych. Jeśli chcesz wypróbować beton ciężki, który miałby także charakteryzować się odpornością na promieniowanie jonizujące powinieneś zastosować piasek oraz żwir z Rowipolu.

Kruszywo budowlane stosowane w mieszankach betonowych poza właściwościami technicznymi można wykorzystać także do celów estetycznych – podczas tworzenia warstw nawierzchniowych eksponując jego wielkość, kolor oraz kształt.

Aby rozpocząć prace podczas budowy domu lub drogi należy zamówić kruszywo charakteryzujące się wysoką jakością.

Już teraz uruchomiliśmy w Rowipolu dowóz kruszywa do całego województwa pomorskiego i zachodniopomorskiego w tym do Nowej Karczmy. Oferujemy terminową dostawę z najwyższej jakości kruszywem.

 

Zdajemy sobie sprawę, że żadna budowa nie zacznie prac bez kruszywa. Z naszym kruszywem pracuje się lepiej, gwarantujemy satysfakcję każdego Klienta. Dzięki doskonałemy zapleczu transportowemu dostarczymy kruszywo do Nowej Karczmy i nie tylko.

Posiadamy specjalne wywrotki, dzięki którym nie tylko ładunek i rozładunek jest prosty, ale co najważniejsze kruszywo podczas transportu nie utraci swojej wysokiej jakości przez nasze zabezpieczenia. Niezależnie od ilości zakupionego kruszywa, zamówienie realizujemy terminowe.

Dokładamy wszelkich starań, by usługa sprzedaży wysokiej jakości kruszywa była konkurencyjna oraz spełniała wymaganiach nawet tych najbardziej wymagających Klientów.