Sprzedaż kruszywa Słupsk

 

Wydobycie i sprzedaż kruszywa ogrodowego oraz budowlanego w Słupsku

 

W branży budowlanej kruszywa służą głównie do tworzenia mieszanek betonowych. Materiały te stanowią ponad 70% objętości betonu.

Właśnie dla tego zastosowanie dobrej jakości kruszcu jest ważne, ponieważ wpływa on bezpośrednio na stabilność oraz trwałość produktu lub budowy.

Piasek, żwir oraz tłuczeń kamienny posiadają odpowiedni stopień wilgotności oraz charakteryzują się wysoką wytrzymałością.

W zależności jaką produkcje wykonujemy, wykorzystujemy inny rodzaj kruszywa. Do produkcji zapraw murarskich czy innych mas budowlanych wykorzystamy piach, a do produkcji betonu użyjemy żwiru.

 

Kruszywo nie jest wyłącznie stosowane w pracach budowlanych, ale również idealnie nadaje się do prac przydomowych i ogrodowych. Dzięki swojej budowie i wytrzymałości znajdują one różne zastosowania m.in. jako podsypka czy ozdoba oczka wodnego.

Jednak jakie kruszywo wtedy należy zastosować?

 

Do dekoracji oczka wodnego często wykorzystywane są kamienie, które zostały poddane obróbce w celu naturalnego wygładzenia i zaokrąglenia.

Właśnie ten efekt wizualny nadaje całej aranżacji delikatnej i podkreśla naturalność w ogrodzie. Nasi Klienci w celu wypełnienia przestrzeni ogrodowej chętnie sięgają po żwir.

U nas zakupisz żwir o frakcji 2-8 mm oraz 8-16 mm. Nadaje on niesamowitych walorów estetycznych, a na dodatek blokuje porost trawy i chwastów jeżeli zapragniesz ułożyć go na wypełnienie przestrzeni ogrodowej.

Genialnie sprawdza się jako ozdoba ogrodowa, a na dodatek uprzyjemnię nam prace w ogrodzie.

 

Jeżeli jednak pragniesz utwardzić drogę, żeby była twarda i stabilna, a przejeżdżający samochód nie miał problemu z dojazdem. Możesz wykorzystać do tych prac piasek, żwir lub pospółkę.

Ich zastosowanie wiąże się ze znakomitym odprowadzeniem wody, dzięki czemu w podjeździe nie porobią się dziury, ani kałuże. Dojazd do domu może być znacznie przyjemniejszy. W Rowipolu zakupisz piasek o frakcji 0-2 mm, 0-4 mm, oraz 0-16 mm.

 

Uziarnienie kruszywa i jego zastosowanie

 

Frakcja to inaczej stopień uziarnienia kruszcu. Zwracając uwagę na wielość ziaren czyli ziarnistość kruszcu, można swobodnie podzielić je na:

  • Kruszywo drobne – ziarna kruszywa do 4 mm;
  • Kruszywa grube – o wielkości ziaren większej niż 4 mm;
  • Kruszywa o uziarnieniu ciągłym – jest to mieszanka kruszywa drobnego oraz kruszywa grubego;
  • Kruszywa tak zwane ,,wypełniacze”
  • Kruszywa naturalne – jest to kruszec, który pochodzi rzek lub lodowców, a ziarna są w wielości od 0 mm do 8 mm.

 

Gdzie można kupić najlepszej jakości kruszywo w Słupsku?

 

Jeżeli potrzebujesz kupić większa ilość kruszywa, ponieważ przygotowujesz się do dużych prac budowlanych, bądź chciałbyś wykorzystać mniejszą ilość kruszcu do delikatnej aranżacji ogrodowej, sprawdź ofertę Rowipolu.

W swojej ofercie posiadamy piasek, żwir oraz tłuczeń kamienny.

A jakość, którą oferujemy jest niezwodna.

Te kruszywa są dostępne już dla mieszkańców Słupska oraz miejscowości okolicznych.

W tym mieście bez problemu dostaniesz interesujący Cię produkt w atrakcyjnej cenie. Jeżeli Twoje zamówienie nie jest standardowe skontaktuj się z naszym fachowcem, a z pewnością znajdzie on warte uwagi rozwiązanie.

Usługę dostawczą realizujemy na terenie całego Słupska.

Nasza flota pojazdów przejeżdża przez całe województwo pomorskie oraz zachodniopomorskie. A to wszystko dostaniesz w dogodnej cenie.

 

Trochę o Nas – o Rowipolu

 

Rowipol rozpoczął świadczenie usług z zakresy wydobycia oraz sprzedaży kruszywa w 2013 roku. Pozyskał wtedy jedną kopalnię, w której rozpoczął swoje działania wydobycia piasku.

Z pełnym zaangażowaniem podejmował każde nowe zlecenie.

Całą swoją uwagę skupiał na procesie uszlachetnienia kruszywa, ponieważ właśnie ten cykl nadał możliwość większego rozwoju spółki i zainteresowanie starych jak i nowych Klientów.

Fachowcy, którzy rozpoczęli pracę w kopalni zdobywali swoje doświadczenie wraz z doświadczeniem firmy.

Popyt na to kruszywo oraz na usługi nagle zaczął nieoczekiwanie wzrastać.

Aby zapewnić bezustannie najwyższą jakość i sprostać oczekiwaniom Klientów, Rowipol pozyskał kolejne dwie kopalnie z których rozpoczął proces wydobycia żwiru oraz tłucznia kamiennego.

Kopalnie kruszywa znajdują się w Białym Borze, Dziemianach oraz Kościerzynie.

 

Jeżeli sam chcesz się przekonać na własnej skórze, że Rowipol to dystrybutor najczystszego piasku, żwiru oraz tłucznia kamiennego odwiedź osobiście jedną z kopalni.

W celu udoskonalenia usługi wydobycia oraz sprzedaży kruszywa, oferta została poszerzona również o transport kruszcu. Już teraz o nic nie musisz się martwić, ponieważ tematem kruszywa zajmiemy się my i to znakomicie.

Terminowo dostaniesz piasek, żwir oraz tłuczeń kamienny na miejsce przez Ciebie wskazane, nie tylko w Słupsku.

Nawiązaliśmy współpracę z wieloma firmami budowlanymi, ale nie tylko. Chętnie dostarczamy kruszywo do osób prywatnych lub instytucji.

Zadzwoń do naszego fachowca i dopytaj się o szczegóły możliwej współpracy.

Skorzystaj z kruszywa, dzięki któremu powstają trwałe i stabilne drogi, podjazdy oraz zaprawy.