Sprzedaż kruszywa Szczecinek

 

Dostarczymy kruszywo na plac Twojej budowy w Szczecinku


Jako profesjonalna ekipa świadczymy kompleksowe usługi wydobycia, sprzedaży oraz transportu
najlepszej jakości kruszywa.

Rozpoczynaliśmy swoją działalność w wydobyciu oraz sprzedaży kruszywa oferując produkt z jednej kopalni. Ze względu na zwiększone zapotrzebowanie Naszych
Klientów rozpoczęliśmy wydobycie kruszcu z kolejnych kopalni. A teraz do naszych usług doszła możliwość dostawy kruszcu nawet na teren Szczecinku.

Chętnie dostarczymy najlepszej jakości kruszywo w miejsce przez Ciebie wskazane.

 

Trochę o Rowipolu - Twoim dostawcy kruszywa


Doświadczenie z zakresu eksplotacji i przeróbki kruszyw zdobywaliśmy przez ponad 8 lat.  

Działalność swoją rozpoczęliśmy od jednej kopalni kruszywa. Jednak z narastającymi potrzebami naszych Klientów rozpoczęliśmy wydobycie kruszcu z kolejnych kopalni. Na ten moment zajmujemy się wydobyciem kruszcu z trzech kopalni.

Kolejnym etapem rozwoju spółki były z powodzeniem wykonywane usługi kruszenia i sortowania żwiru i tłucznia kamiennego oraz płukania piachu.

Naszym znakiem rozpoznawczym jest jakość oferowanego kruszywa, ponieważ z największą starannością wykonujemy proces jego uszlachetnienia nawet kilkukrotnie. Nasi pracownicy zdobywali swoje doświadczenie wraz ze spółką, a to przekłada się na utrzymaniu bezustannie wysokiej jakości wykonywanych prac.

Korzystamy z nowoczesnych maszyn, a one warunkują na uzyskaniu optymalnej wydajności i transportu. Posiadamy własną flotę pojazdów, które są dyspozycyjne do ruszenia o każdej porze, żeby móc dowieść najlepszej jakości kruszywo na plac Twojej budowy.  

Staramy się być bezwarunkowo elastyczni i dopasujemy ofertę do potrzeb Klienta. Zachowujemy najwyższa jakość przy atrakcyjnych cenach.

Nie czekaj tylko już teraz zadzwoń do naszego fachowcy od kruszywa. On z pewnością przedstawi interesującą ofertę i w razie możliwości dopasuje do Twoich preferencji.

 

Sam się upewnij, że jesteśmy najlepszym dostawcą kruszywa w Szczecinku.

 

 

Przeważnie kruszec stosuje się w produkcji lub podczas budowy. Kruszec ma najróżniejsze możliwe zastosowania. Materiały mogą mieć odmienne właściwości i parametry. To właśnie one wpływają na charakterystykę ich stosowania. Inne kruszywo jest potrzebne do budowy domu, a inne do budowy podjazdu do garażu.

Ich szerokie zastosowanie sprawia, że nie jest możliwe obucie się bez nich, w szczególności, że występują na terenie całej Polski.


Również każdy kruszec posiada swoją frakcję. Frakcja to inaczej uziarnienie kruszcu.

Przykładowo tłuczeń kamienny o frakcji 0 -31,5 mm będzie stosowany do produkcji dróg, parkingów i podjazdów. A tłuczeń kamienny o frakcji 0-63,5 mm będzie stosowany w budownictwie kolejowych, robót ziemnych oraz produkcji mieszanek mrozochronnych i filtracyjnych.

Ten sam produkt ale różna frakcja może spowodować, że kruszec będzie lepiej się zachowywać pod innymi produkcjami lub budowami.

W Naszych kopalniach wydobywany jest kruszec o różnych frakcjach. Zajmujemy się wydobycie piasku o frakcji 02 mm/ 04 mm/ 0,16 mm, żwiru 2-8 mm/ 8-16 mm, tłucznia kamiennego 0-31,5 mm/ 0-63,5 mm.

Duża liczba dostępnych kruszyw pozwala na ich optymalne dopasowanie do różnego rodzaju prac.

 

Zaopatrując się w konkretny rodzaj zadzwoń do fachowcy z Rowipolu!

 

Wydobycie kruszywa oraz uzyskanie jego najlepszej jakości


Kruszec to sypki materiał o ziarnistej budowie. Materiały te wydobyć można z dna jeziora i rzeki lub z kopalni piasku i żwiru.

Naturalne kruszywo budowlane dzielimy na żwirowe i łamane. Produkt najczęściej jest pozyskiwanie metodami kopalnianymi, ale niekiedy można je otrzymać w wyniku recyklingu.

Piasek oraz żwir można uszlachetnić poprzez przesiewanie i płukanie.

Uszlachetnienie to inaczej oczyszczanie materiału z najdrobniejszych elementów. Różne właściwości kruszyw, ich odporność na ściskanie, ścieranie czy wytrzymałość, sprawiają, że poszczególne z nich rodzaje są wykorzystywane do różnych budów bądź produkcji.

Kruszywa to materiały, które wykorzystamy w pracach wokół domu jak i również w ogrodzie.

 

Gdzie kupisz najlepszej jakości kruszywo?


Jeżeli potrzebujesz zakupić większą ilość materiału lub chciałbyś stworzyć aranżację ogrodową z mniejszą jego ilością powinien sprawdzić ofertę jaką ma Rowipol.

W Szczecinku bez problemu dostaniesz interesujące Cię kruszywo w atrakcyjnej cenie.

Wydobędziemy oraz dowieziemy na miejsce piach, żwir oraz tłuczeń kamienny o różnym stopniu uziarnienia. Nie wierzysz? Sprawdź sam i odwiedź jedną z naszych kopalni.

Nasze kopalnie znajdują się w Kościerzynie, Dziemianach, a ta najbliższa Ciebie jest w Białym Borze.

Jeżeli sam nie jesteś pewien jaki piasek jest Ci potrzebny do produkcji wylewki betonowej lub zaprawy spytaj naszego fachowca. On z pewnością Ci doradzi jakie kruszywo należy użyć do konkretnej produkcji, ponieważ my się znamy na materiałach, które oferujemy.