Sprzedaż kruszywa Czarne

Stały zapas żwiru oraz piachu

 

Rowipol to firma z tradycjami, która kompleksowo zaopatrzą place budowy, produkcje, place zabaw i wiele innych.

Rozpoczynaliśmy swoją działalność jako niewielka firma, zaopatrzona w dwie osoby oraz niewielką kopalnie z kruszywem. Teraz mocnymi krokami stąpamy po rynku wydobycia kruszywa współpracując między innymi z deweloperami, osobami prywatnymi, firmami, produkcjami oraz instytucjami.

Chętnie nawiązujemy nowe współprace i trwale dostarczamy kruszywo naszym stałym Klientom.

Powiedz nam czego oczekujesz, a my postaramy się to zapewnić.

Staramy się dogonić do potrzeby naszych Klientów dlatego też bezustannie unowocześniamy naszą ofertę sprzedaży kruszywa.

Firma z upływającymi latami nabierała coraz to solidniejszego doświadczenia oraz z dnia na dzień powiększała grono usatysfakcjonowanych Klientów.

Wraz z wymogami nabyliśmy kolejne kopalnie by móc utrzymać kroku nadchodzącym zleceniom. Już teraz posiadamy kopalnie w Grzybowie, Kaliszu oraz Białym Borze tuż obok miejscowości Czarne.

 

 

Udoskonaliliśmy ofertę nie tylko o większe zaopatrzenie najwyższej jakości kruszywa ale i również oferujemy dostawę z piaskiem, żwirem lub tłuczniem kamiennym na miejsce wskazane przez Ciebie.

Nasza flota pojazdów porusza się po całym województwie pomorskim, małopolskim oraz zachodniopomorskim, a na pewno dojeżdża do miejscowości Czarne.

Proponujemy produkty bez, których żaden plac budowy nie będzie mógł rozpocząć swoich robót. Mamy najlepsze ceny i jakość.

Nasze kruszywo jest wielokrotnie, aż do skutku oczyszczane byś Ty mógł cieszyć się nieskazitelną jakością.

Dbamy o naszych Klientów dlatego też jeżeli będziesz miał problem z doborem kruszywa my chętnie doradzimy.

 

 

Pracujący u Nas fachowcy zdobywali swoje doświadczenie wraz z firmą, z czujnym okiem wykonują wydobycie kruszcu oraz zajmują się jego transportem.

Składając w Rowipolu zamówienie na piasek, żwir lub tłuczeń kamienny możesz mieć pewność o jego terminowym przygotowaniu jak i dostarczeniu na miejsce przez Ciebie wskazane oraz o jego najwyżej jakości za atrakcyjną cenę.

Jakość naszego piachu, żwiru i tłucznia kamiennego dorównuje normom europejskim co przekłada się na satysfakcję naszych Klientów.

 

Prowadzisz prace budowlane w Czarne? Zamów od nas kruszywo

 

Nasze kruszywo posiada swoje zastosowanie w wielu sferach przemysłowych jednak najczęstszym wyborem jest przez realizatorów prac budowlanych.

Świetnie wiemy, że jakość zakupionego kruszywa na plac budowy ma duże znacznie, ponieważ od jego jakości w dużej mierze będzie zależało powodzenie wykonywanych prac.

 

 

Kruszywo, które będzie złej jakości nie będzie stałym materiałem oraz nie będzie wykazywało potrzebnych właściwości. Czego efektem przy produkcji wylewek betonowych, zapraw w przypadku piasku, obniżona trwałość materiału i wytrzymałość mieszanki.

Konsekwencją są po upływie czasu wyszczerbienia i obtłuczenia.

Jeżeli zależy Tobie na przeprowadzeniu prac budowlanych sumiennie z trwałych elementów, zdecyduj się na kruszywo z Rowipolu.

Jest to gwarancja długowieczności zastosowanych materiałów.

Dokładnie oczyścimy piasek, żwir oraz tłuczeń kamienny przed dostarczeniem kruszywa na plac Twojej budowy w Czarne.

Zadzwoń do naszych fachowców i zapytaj się o cenę potrzebnych Ci materiałów.

 

Zamawiając u Nas żwir, piasek lub tłuczeń kamienny nie musisz się martwić o nic więcej. My zadbamy o uzyskanie najwyższej jakości kruszcu i dostarczymy materiały do miejscowości Czarne.

 

Kopalnie Rowipolu - gdzie wydobywamy najlepszej jakości kruszywa?

Każde kruszywo różni się formą jego wydobycia.

Inaczej będziemy wydobywać piasek, inaczej żwir, a jeszcze inaczej tłuczeń kamienny.

Rowipol posiada trzy kopalnie, które gwarantują Nam dostęp do najlepszej jakości surowca. W ofercie posiadamy wyłącznie kruszywo pochodzenia naturalnego.

Takie kruszywo powstało w wyniku erozji skał lub w rezultacie rozdrobnienia mechanicznego skał litych, które występują w przyrodzie w postaci luźnych okruchów skalnych.

 

 

Jakość tych kruszyw czyli inaczej ich uszlachetnienie to efekt ciężkiej pracy naszych fachowców. Poprawienie jakości to efekt długotrwałego przesiewania bądź płukania kruszcu.

Usuwane zostają wszelkie zanieczyszczenia przez co Klienci tak chętnie wybierają właśnie Rowipol.

 

Kruszywa naturalne dzielą się również na :

  • Żwirowe - czyli takie, które zostało wydobyte i oczyszczone ;
  • Łamane - otrzymane za pomocą mechanicznego rozdrobnienia skał .

 

Kruszywa charakteryzują się różnym poziomiem uziarnienia czyli dzielą się na frakcję. W zależności o frakcji może mieć każde kruszywo różne zastosowanie.

Przykładowo piasek o mniejszej frakcji, 0-2 mm takie uziarnienia znakomicie nadaje się do produkcji zapraw, wylewek betonowych oraz tynkowania i murowania, a także posłuży w piaskownicy na placu zabaw lub plaży.

Jednak piasek z większym uziarnieniam 0-16 mm też nada się do produkcji wylewek betonowych, ale poza tym nada się do ław fundamentalnych.

 

Jeżeli chcesz użyć kruszec do produkcji ale zastanawiasz jakim uziarnieniem powinien się charakteryzować, zadzwoń do nas, a my Ci doradzimy. Zajmujemy się kruszcem od wielu lat i wiemy na jego temat wszystko.

Chętnie pomagamy Naszym klientom w jego doborze.

 

Gdzie znajdują się złoża naszego kruszywa?

 

Piach jest luźną skalą osadową i znajdziemy jego złoża na terenie całej Polski. Piach jest wydobywany metodą odkrywkową z kopalni nazywanymi piaskowniami i żwirowniami, ale i również pozyskamy go podczas pogłębiania rzek, kanałów żeglugowych na obszarach jezior i mórz. W Rowipol znajdziesz piach o frakcji 0-2 mm/ 0-4 mm/ 0-16 mm.

 

Żwir to okruch skały osadowej w luźnej postaci. Żwir składa się z różnych skał i minerałów o średnicy większej niż 2 mm. Żwir znajdziemy w żwirowni, ale i również znajdziemy go podczas pogłębiania jezior, rzek oraz mórz. W Rowipol posiadamy żwir o frakcji 2-8 mm/ 8-16 mm.

 

Tłuczeń kamienny otrzymujemy w wyniku mechanicznego rozdrobnienia skał litych, które w przyrodzie występują w postaci odłamów skalnych. Proces ten nazywamy łamaniem. W Rowipol znajdziesz tłuczeń kamienny o frakcji 0-31,5 mm oraz 0-63,5 mm.